Korzystna lokata, na którą warto się zdecydować

Na rynku pojawia się sporo najnowszych produktów finansowych, które de facto są nad wyraz atrakcyjne dla konsumentów. Można je otrzymać w bankach po spełnieniu wszystkich formalności. Głównie chodzi o kredyty, aczkolwiek to nie wszystko. Bardzo często tego typu produktami są także lokaty na wyjątkowo atrakcyjnym oprocentowaniu. Takie, które warto wybrać.

karty płatnicze

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego każda osoba, która pomyśli o tym, aby zmieniać konto i zakładać nową lokatę powinna zapoznać się z aktualnymi propozycjami oraz wytypować taką, jaka okaże się dla niej optymalna. Warto podejmowaną decyzję skonsultować z ekspertem w konkretnym banku, by mieć gwarancję, że będzie ona słuszna. Wśród propozycji typu korzystna lokata, na którą dobrze będzie się zdecydować z pewnością w ostatnim czasie wyróżniła się happy idea bank, bo można po jej założeniu oczekiwać na bardzo wysokie oprocentowanie, jakie wynosi aż 4 procent na rok,

Kwota lokaty może wynosić od tysiąca do dziesięciu tysięcy złotych. Oferta ta przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów Idea Bank. Co warte podkreślenia, będzie to bardzo dogodna opcja, ponieważ lokatę Happy da się zakładać za pośrednictwem Internetu. Czas posiadania lokaty Happy jest niedługi i obejmuje 3 miesiące. Konsument, by założyć tę lokatę nie ma obowiązku posiadać wcale konta bankowego oraz korzystać z pozostałych produktów bankowych w Idea Banku. Jednak da się posiadać tylko jedną taką lokatę. Lokatę Happy traktuje się jako bezpieczną, bo założone są na nią zamaskowane hasło dostępowe, a wszystkie transakcje czy to online, czy przy pomocy telefonu komórkowego będą zaszyfrowane.

oszczędności
Informacje przesyła się razem z podpisem elektronicznym. Lokata ta ma rekomendacje Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Konkretna kapitalizacja odsetek na takiej lokacie powiększa sumę kapitałową o kwotę przyznanych odsetek na koniec okresu umownego. Odejście od umowy przed skończeniem tego okresu poskutkuje zwróceniem ulokowanych środków pieniężnych, przy jednoczesnej utracie odsetek zgromadzonych w czasie przechowywania sumy lokaty. Lokata taka jest jedną z korzystniejszych wśród nowych produktów finansowych i w rzeczy samej warto z niej skorzystać.

Tutaj odnajdziesz dużo interesujących danych na ten temat – wystarczy kliknąć na następujący link, a na pewno dane tam zawarte będą wartościowe.

Idealnie prezentuje się na tle innych lokat terminowych, czyli klienci, jacy się na nią decydują na pewno tego nie pożałują. W związku z tym lokatę Happy w Idea Banku zaleca coraz więcej specjalistów od ekonomii.