Samotność jest niełatwa i zdaje sobie sprawę z tego bardzo dobrze każdy, kto jej doświadczył

Człowiek pozostaje istotą stadną i życie samemu na dłuższą metę nie daje żadnej satysfakcji.
Pozostaliśmy stworzeni do kochania, czasami tych pokładów miłości mamy w sobie naprawdę dużo, ale z jakiś przyczyn nie umiemy odnaleźć dla siebie partnera na dalsze lata.

ogłoszenia

Autor: Igor Stawiarski
Źródło: http://www.flickr.com
pracy

Autor: Claus Günther
Źródło: http://www.flickr.com

Czasem bywa to spowodowane obawą na wspomnienie chociażby nieudanego dzieciństwa, nieraz jesteśmy zwyczajnie zbyt nieśmiali, aby zapoczątkować jakąś znajomość i życie przemija nam samemu. Powodów osamotnienia może być dużo, ale zawsze trzeba walczyć o to, by wydostać się z niej wszelakimi dostępnymi sposobami. Właściwym rozwiązaniem, choć niestety bardzo często omijanym przez singli bywają ogłoszenia matrymonialne. To stary, dobry, wypróbowany sposób, gdyż bardzo wielu samotnych dokładnie takie ogłoszenia połączyły na stałe.

Kliknij w link i przeloguj się na witrynę autora. Tam znajdziesz wiele szczegółowych wiadomości na przedstawiony tutaj zajmujący temat.

Niestety bardzo wielu singli odczuwa niepokój na samą myśl o tym, iż ktokolwiek znajomy mógłby się o tym dowiedzieć, a przy okazji zażartować . Nie ma jednak co patrzyć na opinię innych, należy powalczyć o swoje życie, a takie ogłoszenia dają nieraz rzeczywiście duże rezultaty. Nikt za nas życia nie przeżyje i jeśli sami nie pokusimy się o zmiany, to one nie przyjdą. Obawiasz się, że znajomi będą się śmiać, bo takie ogłoszenia mają możliwość wpaść w ręce wszystkich? Niech żartują. To świadczy o ich niewysokim poziomie, nie Twoim.

Samotność nigdy nikomu dobrze służyła.

Jeżeli zainteresował Cię prezentowany na tej stronie tekst, bez wahania sprawdź dodatkowo towarzyszące informacje (https://wiadomosci.onet.pl/opinie/gdy-nie-radzisz-sobie-z-windykatorem/xlgl99h) – one także są warte uwagi.

Zrób zatem wszystko, aby wyrwać się z niej jak najprędzej. Każdy, Ty też zasługujesz na szczęście, a to, w jaki sposób je odnajdziesz, nie musi nikogo ciekawić.