Firma, którą kochają wszystkie zwierzęta domowe. Zolux – długa historia i nowatorskie spojrzenie na tworzenie produktów dla zwierząt

Każdy posiadacz czworonoga wie to perfekcyjnie: chce dla swojego pupila jak najlepiej. Właściwie nie tylko chodzi o psa czy kota, trzeba w ten sposób myśleć o każdym domowym zwierzęciu. Właściwa pielęgnacja i troska o naszych podopiecznych to pewność ich normalnego funkcjonowania, to także ich radość, jaką widzimy po ich zachowaniu. Inna sprawa, iż produkty, jakie dla nich kupujemy powinny odznaczać się najlepszą jakością.

zwierzakowo.pl/sklep/smycze-i-obroze-dla-psow

Autor: Kate
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety, nie każda z firm jest nam w stanie to zapewnić, lecz na szczęście są takie, jakie umieją działać bez zarzutu. Tak jest na pewno z firmą Zolux, która kieruje swoją propozycję do posiadaczy kotów, psów, ryb, gadów i płazów, ptaków czy drobnych ssaków. Z tego względu każdy właściciel swojego zwierzątka wynajdzie coś odpowiedniego, nieważne czy będzie to obroża dla psów czy transportery Zolux. Firma Zolux ma

zwierzakowo.pl

Autor: Marc Dalmulder
Źródło: http://www.flickr.com

niezwykłą i długą historię. Została założona już w 1933 roku, kiedy pewna rodzina zainwestowała w ten segment rynku – produktów dla zwierząt – .

Obecnie, dalej ta sama rodzinna firma jest na rynku, dalej z tą samą pasją i zaangażowaniem. Firma sprzedaje swoje produkty w wielu miejscach, między innymi we Francji, w Polsce i Włoszech, współpracując z siecią firm partnerskich. Najważniejsze zasady firmy to przede wszystkim innowacja, wiedza, jakość. Są niezmienne przez lata, to też dzięki temu Zolux stale gwarantuje najlepsze produkty. Firma Zolux to również dodatkowe inicjatywy, jak biuro badawcze, w którym na stałe pracuje piętnaście osób. Dzięki temu firma może proponować 5000 produktów w katalogu, a również sześćset nowości każdego roku. Zespół badawczy sprawdza potrzeby zwierząt oraz oczekiwania właścicieli, a dzięki temu tworzone są najlepiej zaprojektowane produkty. Co więcej, przed wprowadzeniem na rynek każdy z produktów jest testowany, co zapewnia właściwą jakość – kliknij w link.

Aż siedemdziesiąt cztery% produktów jest produkowanych w Europie. Powstają one w najlepszych zakładach produkcyjnych oraz fabrykach. Zakład produkcyjny, zlokalizowany na południu Francji tworzy karmy i produkty pielęgnacyjne, które są oferowane dla każdego z gatunków zwierząt.

Nie masz pewności odnośnie tego problemu? Po prostu sprawdź szczegóły sprzedam alpaki opublikowane dokładnie na tej stronie. Wszystko jest dokładnie wyjaśnione.

Spoglądają na dotychczasowe osiągnięte rezultaty, na radość naszych klientów i partnerów, można być przekonanym, że rozwój firmy będzie postępował w odpowiednim tempie, co będzie się przekładać na jak zwykle niedoścignioną jakość.