Gdzie możemy pojechać na niezwykłą wycieczkę nawet jak nie jesteśmy zapalonymi podróżnikami?

Egzotyczna podróż kusi niezwykle wielu osób. Każdy chciałby poznać obcą kulturę, odmienny klimat czy niespotykane w Polsce widoki.
Bardzo często marzy nam się prawdziwa przygoda Na Czarnym Lądzie, ale jeszcze ani razu nie podróżowaliśmy tak daleko oraz nie jesteśmy pewni czy damy sobie radę w obcym tropikalnym kraju.

Warszawa

Źródło: www.morguefile.com
W tego typu sytuacji może korzystniej by było zrezygnować z samodzielnej wyprawy i wybrać wycieczkę z agencją podróży. Jeśli jednak wolimy podróże samodzielne to możemy się udać na początek do zeuropanizwanego kraju. Tutaj doskonale sprawdzi się Tunezja. Jest to miejsce, w którym z pewnością poczujemy powiew egzotyki i nie będzie nam trudno porozumiewać się po angielsku. Tunezja mieści się relatywnie blisko, więc nie ma tutaj kłopotu z długą podróżą oraz różnicą czasu. Jeśli marzy nam się odległa podróż afrykańska, to korzystnym wyborem będzie Tajlandia. W samym Bangkoku łatwo moglibyśmy się zgubić, jednak bez problemu znajdziemy spokojne miejsce, w którym będziemy korzystali z uroków tego miejsca. W Tajlandii zupełnie się zrelaksujemy oraz będziemy wylegiwać się na plaży.

Kliknij ten link – więcej zobaczysz w serwisie (https://midasbus.pl/), który odnajdziesz w tamtym serwisie. To są podobne porady, więc niewątpliwie je również uznasz za ciekawe.

Można by również skorzystać z niedrogiego tajskiego masażu oraz posmakować lokalnych potraw.

podróże

Autor: domjisch
Źródło: http://www.flickr.com
Niezwykle niewielu turystów leci do Malezji. Ten kraj łączy w sobie egzotykę oraz nowoczesność i gwarantuje bezpieczeństwo oraz wygodne warunki wszystkim gościom. W Malezji nie odnajdziemy dużej ilości zabytków, ale jest w tamtym miejscu niesamowita przyroda, którą możemy w pełni podziwiać. Jest w tamtym miejscu tropikalna dżungla, która pełna jest niespotykanych stworzeń.

Malezja również może odróżnić się nowoczesnymi wieżowcami, licznymi centrami handlowymi i wyjątkową kuchnią. Za około 3000 zł możemy zamówić ekskluzywny hotel usytuowany bezpośrednio przy piaszczystej plaży.