Musimy inwestować w promocję własnego biznesu – tak, by być w stanie zyskać nowych klientów z wielu źródeł

Promocja wydaje się być dźwignią handlu – zdaje sobie z tego sprawę każdy, nawet małe dziecko. W ostatnich latach odmienia się jednakże sposób jej postrzegania. W przeszłości w celu promowania różnego typu artykułów wykorzystywano z reguły media.

Read More

Nietypowa impreza rodzinna czyli czemu stadnina koni jest świetnym miejscem na jej organizację.

Urodziny, komunia czy chrzest – każde z tych wydarzeń jest doskonałą okazją żeby się spotkać w gronie rodziny. Takie okolicznościowe imprezy organizowane są najczęściej, chociaż w ostatnich latach trendy się bardzo zmieniają. Ludziom nie bardzo się chce trzy dni robić jedzenie, pół dnia robić później sprzątanie, a większość imprezy przestać w kuchni.

Read More

Kupno przyjaciela domu. Na jakie rzeczy trzeba zwrócić uwagę?

Kiedyś wreszcie przychodzi ten dzień, gdy nasze dziecko ogłasza nam, że musi mieć w domu zwierzaka. To dosyć poważna sprawa i trzeba się nad tym odpowiednio zastanowić. Na pewno nie możemy od razu się zgadzać. Nie oznajmiajmy naszemu dziecku, że zgadzamy się na to, tylko po to, by przestało nas tą sprawą zamęczać. Okłamywanie malca przyniesie jeszcze gorsze konsekwencje niż odmowa. Zanim jednak zadeptamy pragnienia dzieciaka o zwierzątku, przemyślmy wszystko na spokojnie.

Read More