Co należałoby do zadań osoby, jaka szuka pracy na takim stanowisku jak stróż?

Czy wiesz, że od osób, jakie chcą być zatrudnione jako stróż danego obiektu, nie stawia się zazwyczaj jakichś wygórowanych wymagań? Oczywiście zalecane są osoby, które legitymują się wykształceniem średnim, znają przepisy PPOŻ oraz ewentualnie posiadają już doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Kolokwialne określenie tego typu etatu to odźwierny, jednak w anonsach o pracę stosuje się też nazwy: stróż.

Read More

Czy warto zwlekać z obowiązkami? Czy opłaca się odmienić swoje przyzwyczajenia? W jaki sposób szybko się rozliczyć z podatku?

Nie opłaca się zostawiać na sam koniec obowiązków, które możemy wykonać od razu. Tak wygląda to choćby z rozliczaniem podatku, jaki i tak przecież trzeba rozliczyć.
Podczas kolejnego rozliczenia dobrze jest podejść do tego tematu trochę inaczej.

Read More

Rozliczenie PIT 2016 / 2017 – a więc, jak wypisać deklarację PIT przez sieć internetową

Pragniesz się po rozliczać z deklaracji PIT poprze siec internetową, ale nie wiesz w jaki sposób? Jeśli tak bywa, to doskonale trafiłeś! W naszym felietonie zbliżymy Ci jak to zrobić, na podstawie PIT-u o numerze 36, a także ogólnikowy sposób jego wysłania!
Wypełnianie deklaracji PIT jest obowiązkiem wszystkich pełnoletnich osób, która posiada Jakiekolwiek dochody.

Read More

Jakim sposobem szybko wykonać rozliczenie podatkowe za wybrany okres?

Dla poszczególnych osób konieczność rozliczenia się z konkretnym urzędem wiąże się z niezwykle trudnym zadaniem, którego nie potrafią zrealizować samodzielnie. Niestety, nie wszyscy orientują się w aktualnych rozporządzeniach, aby odciągnąć od podatku wyznaczone wydatki. Można w ten sposób całkiem sporo stracić, i z tego względu warto zapoznać się z aktualnymi przepisami, korzystając ze wsparcia dostępnego online.

Read More