Czym tak naprawdę powinno się nakarmić domowe zwierzaki by wyrosły na zdrowe?

Nie da się ukryć faktu, że większości naszych mieszkań znajdują się niezwykle w szeregu przypadków zwierzaki. W tym miejscu wskazane jest zaryzykować stwierdzeniem, że w wielu przypadkach nasz dom nigdy nie wyglądałaby tak samo, gdyby ich nagle zabrakło. Niemniej natomiast nasze trendy w posiadaniu zwierząt są bardzo różnorodne.

Read More

Troska o psa nie jest w dzisiejszych czasach nie na miejscu

Chyba każdy właściciel psa mocno kocha swojego zwierzaka i w najgorszym razie nie dałby zrobić mu krzywdy. Kiedy także posiadasz psa, zdecydowanie wiesz dobrze, że potrzebujesz się nim naprawdę dobrze zajmować. Troska o zwierzaka nie jest dzisiaj niczym dziwnym – dużo właścicieli psów poświęciłoby dla swoich zwierzaków właściwie wszystko.

Read More

Wszystko co najwspanialsze proponuje nam mera dog

Jeżeli mamy jakieś zwierzątko w mieszkaniu oraz pragniemy, aby jak najdłużej nam ono towarzyszyło, to powinniśmy wykonać wszystko, żeby zadbać o jego odpowiedni wzrost. Przez to właśnie pies czy kot nie mogą spożywać tego, czego my nie zjedliśmy, a wprost odwrotnie, powinny otrzymywać karmę, która będzie opracowana odpowiednio dla nich oraz będzie zawierała wszelkie najistotniejsze składniki odżywcze. Należy również zwracać uwagę na to, aby dawana przez nas karma przemieniała własny skład, żeby nie okazała się być wciąż taka sama, więc w domu powinniśmy posiadać jej suchą, jak też mokrą odmianę.

Read More

Kupno przyjaciela domu. Na jakie rzeczy trzeba zwrócić uwagę?

Kiedyś wreszcie przychodzi ten dzień, gdy nasze dziecko ogłasza nam, że musi mieć w domu zwierzaka. To dosyć poważna sprawa i trzeba się nad tym odpowiednio zastanowić. Na pewno nie możemy od razu się zgadzać. Nie oznajmiajmy naszemu dziecku, że zgadzamy się na to, tylko po to, by przestało nas tą sprawą zamęczać. Okłamywanie malca przyniesie jeszcze gorsze konsekwencje niż odmowa. Zanim jednak zadeptamy pragnienia dzieciaka o zwierzątku, przemyślmy wszystko na spokojnie.

Read More

Które akcesoria dla psów mają szansę nas zainteresować?

Jeżeli mamy w domu jakiegoś pupila, to powinniśmy dbać o jego dobry rozwój oraz o to, by się u nas nie znudziły. Dlatego należy zobaczyć w jakie produkty musimy się zaopatrzyć, aby być przekonanym, że nasz pupil otrzymuje od nas wszystko co odpowiednie.
Zabawki dla kotów powinny być zróżnicowane
Należy powiedzieć, że do każdego czworonoga potrzebne będą odpowiednie dodatki.

Read More

Przewożenie zwierzaków

Gdy postanowiliśmy mieć czworonożnego pupila raczej nie myślimy o tym jak go wozić. Wiadomo, że w transporcie publicznym będzie trzeba mieć dla naszego zwierzątka bilet, dla psa najlepiej również mieć kaganiec, kota dobrze trzymać w odpowiednim kuferku, inne zwierzątka typu królik czy chomik też. Ale czasem, gdy trzeba pojechać z pupilem w długą podróż możemy mieć pewien kłopot.

Read More

O zwierzątko należy się troszczyć

Nie ważne jest to, jakie zwierzę trzymamy w mieszkaniu, czy to wąż, kot czy pies o każde z nich należy jak najlepiej troszczyć się i zrobić wszystko, aby posiadały zapewniony jak najwspanialszy komfort do życia. Na szczęście dzisiaj to zadanie posiadamy ułatwione, gdyż producenci elementów dla zwierząt prześcigają się w ofertach, co robić, aby nasz zwierzak był zadowolony z życia oraz by jednocześnie mógł nam jak najdłużej towarzyszyć.

Read More

Animonda jest najlepiej zbilansowaną karmą dla każdego pupila bez względu na wiek

Przygarnięcie kociaka to rzecz, o której marzy wielu z nas. Niestety posiadanie zwierzaka to nie tylko przyjemności, ale też i zobowiązania, na które nie każdy ma ochotę. Chcąc zwierzęcego towarzystwa należy przemyśleć sprawę kilka razy zanim postanowimy zaprosić małego mieszkańca pod swój dach.

Read More

Bez zwierzaka w mieszkaniu troszkę smutno

Dom bez zwierząt jest jakiś dziwny, brakuje w nim prawdziwego, naturalnego wnętrza. Dom bez czworonoga czy kociaka nie posiada w sobie przyjaznej nastrojowości, nie posiada zwierzęcego pierwiastka, który właściwie wszyscy nosimy w sobie, nie ma też bezgranicznego przywiązania (szczególnie psiaki, chociaż kociarze mogą się zdenerwować). Zanim jednakże zadecydujemy, że jednak chcemy mieć zwierzaka miejmy na uwadze, żeby dokonać jak najlepszego wyboru. Kotek a może piesek? Która rasa? To wszystko musimy drobiazgowo rozważyć.

Read More

Własny podwodny świat, czyli akwarium w swoim domu. Zastanawiałeś się nad tym? To naprawdę cudowny pomysł

Życie bez naszych pupilów byłoby zwyczajnie mało interesujące. Nie dość, że są one niezwykle, mądre i przepiękne, to jeszcze wzbogacają nasze życie swoją zwierzęcą naturą. Wiadomo, że najlepszy kontakt można mieć z psem czy z kotem, ale warto zdecydować się także na inne zwierzęta. Dobrą decyzją mogą być rybki. To najlepsze dla osób, które nie zawsze liczą na przywiązanie i bliski kontakt, ale są bardziej obserwatorami. Ryby da się obserwować godzinami. Wyciszają i zachwycają.

Read More

Rady jak ostrzec psa przed niebezpieczeństwem

Kiedy masz małego psa i martwisz się, czy Ci nie ucieknie i nie zrobi sobie wówczas krzywdy, zdecydowanie powinieneś pomyśleć o zamontowaniu dla niego jakiegoś ogrodzenia. Jeśli masz małego pieska przykładowo w bloku i nie chcesz, aby uciekł przez taras, wówczas bez wątpienia genialnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie niewidoczne ogrodzenie dla psa.

Read More

Musimy włożyć sporo trudu w odpowiednie wytresowanie pupila

Jeżeli decydujemy się na kupienie psa, to bez wątpienia pragniemy, by był on jak najwspanialej wytrenowany, by słuchał naszych komend oraz by sam z siebie po ukończonej nauce, zaznaczył co mu wolno a czego nie, w odniesieniu do podstawowych zasad. Jednak taka tresura nie należy do najprostszych oraz bez wątpienia czasami należy się wesprzeć właściwymi narzędziami.

Read More

Kiedy obroża antyszczekowa może być nam pomocna?

Obroże antyszczekowe muszą znajdować się na wyposażeniu wszystkich właścicieli psów. Właściwie nie ma takiego psa, który nie szczeka albo nie warczy. Nie powinniśmy się dziwić takiemu zachowaniu, ponieważ jest to całkowicie odruchowe zachowanie każdego psa. Nie powinniśmy nawet tego ograniczać. Chociaż natury nie możemy zmienić, to jednak możemy próbować zapanować nad pewnymi zachowaniami.

Read More

Karma dla psa marki bosch – a więc, w jaki sposób szukać i w jakim miejscu znaleźć jedzonko przeznaczone dla psa w rozsądnych cenach

Poszukujesz doskonałej jedzenia dla własnego psa, o bogatej alternatywie smaku albo o pełniutkim zestawie witaminek, potrzebnych dla jego rozwoju, albo by utrzymać go zdrowiutkim? A może posiadasz pieska wraz z nadwagą, albo takiego typu, co bywa wrażliwy na pewnego rodzaju substancje w bardziej słabych karmach? Jeśli cokolwiek z tych przedmiotów się zgadza, to doskonale trafiłeś! W naszym pisanym dzisiaj tekście poruszymy ważny temat, jakim to jest jedzonko przeznaczone dla pieska, a konkretniej jedzonka spod renomowanej marki Bosch.

Read More