Duże miasto gwarantuje licznych odbiorców twojej reklamy, znajdź telebim w strategicznym miejscu, by do nich dotrzeć

W wypadku reklamy ulicznej, poważne znaczenie ma w równym stopniu rodzaj wykorzystanego przekaźnika, jak również atrakcyjna lokalizacja. Duże miasta, jakim jest Poznań, gospodarują bardzo urozmaiconym wyborem lokalizacji, jakie bywają często uczęszczane i gwarantują świetny odbiór zamieszczanej reklamy. Warto zaznajomić się z ich specyfiką, żeby móc wybrać lokalizację najlepszą dla własnej reklamy.

Read More

Z jakiego powodu billboardy Poznań to jedna z najbardziej niezawodnych rodzajów promocji?

Czy pojmujesz, co w obecnych dniach jest jedną z najbardziej efektywnych form reklamy tak zwanej zewnętrznej, czyli tzw. typu Out of Home – Out of Home? To mogłaby być przykładowo ulotka lub jej większa odmiana, zatem plakat, ale to wg różnorodnych zestawień wszakże coś odmiennego.
Więc tą formą promocji, która zarabia najwięcej dla swoich posiadaczy są billboardy Poznań.

Read More

Reklama outdoorowa oraz jej typy – praktyczne billboardy

Teraz reklama outdoorowa cieszy się obfitą renomą, nie da się ukryć, ze jest ona bardzo pożyteczna a co najważniejsze niezwykle skuteczna. Dziś możemy wyróżnić wiele rodzajów tego typu reklamy, w szczególności jednym z bardziej znanych jest z pewnością reklama billboardy. Ta forma reklamy jest dodatkowo nazywana reklamą wielkoformatową, rzecz jasna ze względu na swój duży format. Tablice, billboardy totemy dojazdowe są bardzo praktyczne i niemało firm korzysta właśnie z tej postaci reklamy.

Read More